Button or champignon mushroom isolated on white

Smaczne pieczarki – produkcja i dystrybucja: o firmie Rawona

Rawona to firma z Pszczyny, dostarczająca wysokiej klasy pieczarki (brązowe i białe), boczniaki, grzyby shitake oraz produkty runa leśnego. Dzięki temu, że posiadamy własne rodzinne gospodarstwo, działamy przede wszystkim jako producent pieczarek.  Na swoje potrzeby produkujemy podłoże uprawne.

Zaopatrujemy w grzyby sieci handlowe i zakłady garmażeryjne, dostosowując rodzaj i sposób opakowania do potrzeb Klientów. Naszym atutem są nowoczesne linie do pakowania pieczarek oraz własna flota pojazdów do transportu produktów.

Producent pieczarki brązowej i białej – co nas wyróżnia?

Dzięki temu, że prowadzimy wszechstronną działalność obejmującą zarówno produkcję pieczarek we własnej pieczarkarni, jak i skup i sprzedaż pieczarek, możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość i kompleksowość świadczonych usług. Jako specjaliści od produkcji i dystrybucji grzybów hodowlanych dajemy gwarancję, że zawsze będą one świeże, smaczne i zdrowe.

Co jeszcze świadczy o wyjątkowości naszej firmy? Poza uprawą pieczarek i dystrybucją zajmujemy się także akcjami społecznymi. Każdego roku bierzemy udział w akcji organizowanej przez Tesco oraz Fundację Rak’n’Roll, która wspiera kobiety chorujące na raka piersi. Razem z Fundacją Tesco Dzieciom zorganizowaliśmy też IV Bieg Charytatywny. Akcja miała na celu zebranie funduszy na wyposażenie Oddziału Ratunkowego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

 

Go pink rawona
biegtesco
>