Button or champignon mushroom isolated on white

Producent i dystrybutor grzybów hodowlanych – o firmie Rawona

Naszą specjalnością jest produkcja i sprzedaż pieczarek białych i brązowych, boczniaków, grzybów shitake oraz runa leśnego (m.in. kurek).

Zaopatrujemy w grzyby hodowlane sieci handlowe i zakłady garmażeryjne, dostosowując rodzaj i sposób opakowania do potrzeb klientów. Naszym atutem są nowoczesne linie do pakowania pieczarek oraz własna flota pojazdów do transportu produktów.

W naszym rodzinnym gospodarstwie zajmujemy się również uprawą pieczarek oraz produkcją podłoża na własne potrzeby.

Skup i sprzedaż pieczarek

Dzięki temu, że prowadzimy wszechstronną działalność obejmującą zarówno produkcję pieczarek we własnej pieczarkarni, jak i skup i sprzedaż pieczarek możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość i kompleksowość świadczonych usług. Jako specjaliści od produkcji i dystrybucji grzybów hodowlanych możemy zagwarantować, że zawsze będą one świeże, smaczne i zdrowe.

Ponadto braliśmy udział w akcji organizowanej przez Tesco oraz Fundację Rak’n’Roll, która wspiera kobiety chorujące na raka piersi. Razem z Fundacją Tesco Dzieciom braliśmy udział w organizacji IV Biegu Charytatywnego. Akcja miała na celu zebranie funduszy na wyposażenie Oddziału Ratunkowego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Go pink rawona
biegtesco
>