Button or champignon mushroom isolated on white

Producent i dystrybutor grzybów hodowlanych – o firmie Rawona

Spółka Rawona z Pszczyny zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w grzyby hodowlane takie jak pieczarka biała i brązowa, boczniaki, grzyby shitake oraz runo leśne (m.in. kurki).

Naszymi głównymi odbiorcami są sieci handlowe oraz zakłady garmażeryjne. Rodzaj i sposób opakowania ustalamy indywidualnie pod potrzeby odbiorcy. Posiadamy nowoczesne linie do pakowania pieczarek oraz własną flotę pojazdów.

Prowadzimy także rodzinne gospodarstwo zajmujące się uprawą pieczarek oraz produkujemy podłoże na własne potrzeby.

Skup i sprzedaż pieczarek

Dzięki temu, że prowadzimy wszechstronną działalność obejmującą zarówno produkcję pieczarek we własnej pieczarkarni, jak i skup i sprzedaż pieczarek możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość i kompleksowość świadczonych usług. Jako specjaliści od produkcji i dystrybucji grzybów hodowlanych możemy zagwarantować, że zawsze będą one świeże, smaczne i zdrowe.

Ponadto braliśmy udział w akcji organizowanej przez Tesco oraz Fundację Rak’n’Roll, która wspiera kobiety chorujące na raka piersi. Razem z Fundacją Tesco Dzieciom braliśmy udział w organizacji IV Biegu Charytatywnego. Akcja miała na celu zebranie funduszy na wyposażenie Oddziału Ratunkowego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Go pink rawona
biegtesco