O firmie

O producencie i dystrybutorze grzybów hodowlanych Rawona

Spółka Rawona z Pszczyny należąca do Jolanty i Rafała Piórko od wielu lat zajmuje się zaopatrzeniem sieci handlowych i zakładów garmażeryjnych w wysokiej jakości grzyby hodowlane, takie jak: pieczarka biała i brązowa, boczniaki, grzyby shitake i runo leśne (m. in. kurki i podgrzybki) oraz w owoce i warzywa sezonowe: m. in. szparagi białe i zielone, jagody i żurawinę. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów, podłoże do hodowli wyżej wymienionych pozycji produkujemy sami.

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i zadbać o świeżość naszych produktów, pakujemy nasze grzyby na nowoczesnych liniach do pakowania i przewozimy je własną flotą pojazdów.

Poza gospodarstwem obejmującym produkcję pieczarek w naszej pieczarkarni, prowadzimy rodzinną spółkę zajmującą się skupem i sprzedażą pieczarek od sprawdzonych dostawców, którzy współpracują z nami od lat, dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom, że nasze grzyby będą zawsze świeże, smaczne i zdrowe.

Dodatkowo, nasza firma wspiera fundacje, takie jak Tesco Dzieciom oraz Rak’n’Roll zajmującą się pomocą kobietom chorującym na raka piersi. Wraz z Fundacją Tesco Dzieciom braliśmy udział w organizacji IV Biegu Charytatywnego, mającego na celu zebranie funduszy na wyposażenie Oddziału Ratunkowego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.